Galavečer České společnosti pro jakost

Na galavečeru České společnosti pro jakost, který se uskutečnil 6. 11. 2023 v rámci konference Dny kvality, byla předána ocenění značky CZECH MADE novým držitelům této prestižní značky.

Osvědčení prvotřídní kvality českých výrobků a služeb si z rukou Zuzany Galajdové – předsedkyně Řídící rady CZECH MADE a Štěpána Smejkala – manažera značky kvality CZECH MADE převzal Lukáš Jabor – ředitel a jednatel společnosti Jabor pro, s.r.o., dále Pavel Houdek – obchodní ředitel společnosti MPM-Quality v.o.s. a Zdenka Vostrovská – zakladatelka společnosti 1.VOX a.s.

Jabor pro, s.r.o. je významnou firmou se sídlem v Děčíně, která má přes 25 let zkušeností se zpracováním PVC materiálů do finální podoby specifických produktů určených zejména k ochraně před přírodními vlivy. Společnost si za dobu svého působení vybudovala silné regionální postavení v oblasti výroby autoplachet a rovněž díky kvalitní zakázkové výrobě zakrytí pergol, altánů, bazénů a dalších objektů, které vytváří na míru každému zákazníkovi s řadou specifických a jedinečných prvků.

Vaky Jabor jsou flexibilní nádrže na kapaliny jako je voda nebo tekutá hnojiva. Základem každého flexibilního vaku jsou kvalitní textilie, které jsou povrchově upravené speciální vrstvou pryže. Výsledkem je výrobek s vysokou vnitřní i venkovní odolností.

 

MPM-Quality v.o.s. je společnost sídlící ve Frýdku-Místku, která spojuje zkušenosti s flexibilitou. Její týmy vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků v oblasti výroby hodinek a hodin pomáhají plnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Všechny produkty hodinek značky PRIM a s nimi související služby a jedinečné projekty limitovaných edicí hodinek jsou realizovány v souladu se světově uznávanými technologiemi za použití špičkových komponent a materiálů. Hodinky PRIM z produkce MPM-Quality v.o.s. jsou neustále testovány a vylepšovány a určují trendy v oboru. Mezi zákazníky patří významné osobnosti, sportovci, celebrity ale také zákazníci z široké veřejnosti, kteří oceňují výdrž a kvalitu hodinek PRIM, stejně jako neustálé se měnící návrhy nových kolekcí.

 

1.VOX a.s. je česká vzdělávací a poradenská společnost založená již v roce 1993. Společnost nabízí veřejné i zakázkové vzdělávací akce v oblastech daní, účetnictví, mezinárodních účetních standardů, ekonomického a finančního vzdělávání, mezd, personalistiky, pracovněprávních předpisů, práva a dále také realizuje vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru.

V oblasti „soft skills“ se 1.VOX věnuje tématům, jako jsou řízení lidských zdrojů, komunikační, manažerské a prezentační dovednosti, marketing a PR, prodej a obchod, rozvoj osobních dovedností a speciální kurzy pro asistentky, office manažerky, sekretářky a recepční. Firma spolupracuje s lektory, kteří jsou uznávanými odborníky a specialisty v oboru. Společnost 1. VOX a.s. je od roku 1997 držitelem značky CZECH MADE na službu Vzdělávání dospělých. Držení značky kvality společnost pravidelně a úspěšně obnovuje.