DRŽITELÉ ZNAČKY – VÝROBKY

USSPA, s.r.o.

 

USSPA, s.r.o. je rodinná firma vyrábějící vířivky, bazény a masážní vířivé lázně, která vznikla v roce 1995 a jejich tradice byla předána z otce na dceru. Jedná se o vůbec prvního ryze českého výrobce tohoto sortimentu s významnou působností i na evropském trhu. Již řadu let si udržují vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů, a to především díky vysoké kvalitě produkce, inovativnímu designu, profesionální zdatnosti a exkluzivnímu individuálnímu přístupu ke každému klientovi.

Jejich vývoj a designová unikátnost dělá z firmy USSPA, s.r.o. jedinečnou společnost, která nemá na českém trhu s tímto sortimentem obdoby. Firma je také držitelem několika cen a ocenění za design z mnoha soutěží.

Na začátku roku 2015 firma potvrdila výše uvedené reality získáním značky CZECH MADE, která dosvědčuje jejich špičkovou kvalitu, precisní zpracování, designovou jedinečnost a také skvělý přístup ke svým zákazníkům.

Internetové stránky firmy

 

 

 

KRPA FORM, a.s.

 

KRPA FORM, a.s. jíž více než 25 let potiskuje obchodní, reklamní a hospodářské tiskopisy, distribuuje kancelářské papíry a zpracovává papír na pokladní kotoučky, kotoučky do automatů a role do plotrů. V roce 2016 znovu zavedli výrobu papírových sáčků. Jako tiskárna disponuje firma stále připravenými ofsetovými, digitálními a flexotiskovými stroji, které čekají na poptávku klientů. Své zboží dodává velkoobchodům, obchodním řetězcům i jednotlivcům, do zahraničí i po celé České republice. asfasd

Firma je součástí jedné z největších českých papírenských skupin KRPA Holding, dříve známé pod názvem KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY. Společně oslavili již 180 let výroby a zpracování papíru.

V roce 2004 získala prestižní ocenění kvality značky CZECH MADE na své Tiskopisy na výpočetní techniku KRPAFORM a Kotoučky do pokladen a faxů.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Krkonošské obálky s.r.o.

 

Krkonošské obálky s.r.o. vznikla v rámci organizačních změn a výrobních specializací z akciové společnosti KRPA ENVELOPE, která byla jednou z nástupnických společností Krkonošských papíren a.s. Firma se zabývá zpracováním papíru, přesněji na výrobu poštovních obálek a tašek, jak ve standartním provedení, tak i v provedení atypickém dle přání zákazníka.

Historie výroby papíru v okolí Hostinného sahá až do 16. století. V roce 1992 byla založena firma Krkonošské papírny a.s. privatizací bývalého státního podniku.

Také Krkonošské obálky s.r.o. získaly značku CZECH MADE pro svoje výrobky, konkrétně poštovní obálky a poštovní tašky.

Internetové stránky firmy

 

 

 

MPM-QUALITY v.o.s.

 

Vznik společnosti MPM-QUALITY v. o. s., se datuje do roku 1993, kdy byla založena jako firma se zaměřením na import, distribuci a prodej veškerého hodinářského zboží. Již v začátcích svého působení získala společnost MPM-QUALITY v. o. s., zastoupení mnoha značek a vytkla si za cíl obohatit a rozšířit nabídku hodinářského zboží na českém trhu.

Počátkem roku 1994 v rámci nové filozofie firmy přistoupila společnost MPM-QUALITY v. o. s., k vytvoření své vlastní hodinářské značky pod stejnojmenným názvem MPM-QUALITY. Spojením nápaditého designu, kvality a v neposlední řadě i cenové dostupnosti se nová značka postupně prosadila a stala konkurenceschopnou dalším značkám již rozšířeným na trhu. Kromě toho se firma angažuje již i na mezinárodním trhu, konkrétně na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Firma také vyrábí špičkové náramkové hodinky PRIM, u kterých v roce 2010 potvrdila nejlepší vlastnosti díky získání značky CZECH MADE a stala se tak jedinou českou firmou v hodinářském oboru, která je takto oceněná.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Mirel Vratimov a.s.

Společnost Mirel Vratimov a.s. se specializuje na výrobu izolačních materiálů vlastních značek MIRELON® a STARLON® , průmyslových obalů, sportovních pomůcek, polystyrenových potravinových misek a menuboxů a průtažných potravinářských PVC folií. Firma vznikla v roce 1992 a v současné době jsou jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců v oboru. Jejich posláním je v oblasti, ve které působí, nabídnout nejen kvalitní výrobky, ale rovněž kvalitní a spolehlivé služby související s distribucí výrobků zákazníkům. Poslání firmy je jejich mottem : „Rozdíl je v kvalitě…“

V roce 2012 byla jejich potravinová folie Fresh’n’Roll oceněná značkou CZECH MADE.

Internetové stránky firmy

 

 

 

SOLODOOR a.s.

 

Společnost SOLODOOR a.s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

Společnost  je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní.  Zaměstnává více než 200 zaměstnanců a zařadila se tímto na přední místo mezi největší zaměstnavatele regionu.  Hlavním výrobním programem je výroba široké škály nejrůznějších typů interiérových dveří, speciálních dveří a obložkových zárubní. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k inovačním leaderům na trhu interiérových dveří a zárubní.

Jako renomovaný dodavatel s dlouholetou tradicí SOLODOOR a.s. úspěšně expanduje také na zahraniční trhy. Významnou pozici společnost v současné době zaujímá zejména na trzích střední a východní Evropy.

Od roku 2012 je také firma SOLODOOR a.s. držitelem značky CZECH MADE, kterou stvrzuje absolutní kvalitu svých výrobků. Konkrétně se jedná o soubor interiérových dveří a obložkových zárubní.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Rataj a.s.

 

Firma Rataj, a.s. vznikla již v roce 1990 a zabývá se výrobou bezosých spirálových dopravníků v lehkém a robustním provedení. Roku 1999 Rataj a.s. dosáhla vedoucího postavení na českém a slovenském trhu ve výrobě a dodávkách bezosých spirálových dopravníků lehkého i robustního provedení.

V roce 2012 se stala držitelem prestižního ocenění značky CZECH MADE pro vlastní výrobu, vývoj a dodávku tvrdokovových bezosých spirál o průměru 600mm. V současné době firma několik let i aktivně exportuje na zahraniční trhy, konkrétně do 46 států čtyř kontinentů světa.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Interactive Touch Systems s.r.o.

 

Interactive Touch Systems s.r.o. je mladá česká společnost, která vyrábí, dodává a spravuje interaktivní dotykové stolky v seniorských a školských zařízeních. Firma nabízí různé typy interaktivních stolků, které se opírají o individuální potřeby klientů v různých typech prostředí a jsou přizpůsobeny potřebám cílových skupin. Vytváří vlastní, na míru dělaný obsah svých zařízení, který díky dálkovému přístupu online upravuje dle potřeb klienta. Zajišťuje také kvalitní technickou a uživatelskou podporu, která dává uživatelům bezproblémové a ničím nerušené používání jejich interaktivních stolků.

Roku 2017 získala značku CZECH MADE, čímž se zařadila do špičky ve svém oboru.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Tomil s.r.o.

 

Řadu výrobků a služeb označených značkou kvality CZECH MADE rozšířila počátkem března roku 2019 ryze česká společnost TOMIL s. r. o., z Vysokého Mýta, která vyrábí a prodává rozsáhlou řadu drogistických a kosmetických výrobků určených širokému spektru domácích, ale i zahraničních spotřebitelů.

Značka CZECH MADE byla udělena drogistickým výrobkům řady WANSOU, což jsou prací prostředky pro domácnost. Značkou byly oceněny prací prášky, tekuté prací prostředky, speciální tekuté prací prostředky, prací kapsle a koncentrované aviváže.

S výrobky firmy TOMIL se můžete setkat nejen v sítích specializovaných drogistických prodejen, ale i v sítích domácích a zahraničních obchodních řetězců.
Kvalita výrobků je kromě jiného zaručena používáním surovin od renomovaných výrobců, jejich vstupní kontrolou ve vlastních laboratořích, samozřejmostí je pak výstupní kontrola každé výrobní šarže.

Internetové stránky firmy