VÝROBKY

USSPA, s.r.o.

 

USSPA, s.r.o. je rodinná firma vyrábějící vířivky, bazény a masážní vířivé lázně, která vznikla v roce 1995 a jejich tradice byla předána z otce na dceru. Jedná se o vůbec prvního ryze českého výrobce tohoto sortimentu s významnou působností i na evropském trhu. Již řadu let si udržují vedoucí postavení na trhu v oboru masážních bazénů, a to především díky vysoké kvalitě produkce, inovativnímu designu, profesionální zdatnosti a exkluzivnímu individuálnímu přístupu ke každému klientovi.

Jejich vývoj a designová unikátnost dělá z firmy USSPA, s.r.o. jedinečnou společnost, která nemá na českém trhu s tímto sortimentem obdoby. Firma je také držitelem několika cen a ocenění za design z mnoha soutěží.

Na začátku roku 2015 firma potvrdila výše uvedené reality získáním značky CZECH MADE, která dosvědčuje jejich špičkovou kvalitu, precisní zpracování, designovou jedinečnost a také skvělý přístup ke svým zákazníkům.

Internetové stránky firmy

 

 

 

KRPA FORM, a.s.

 

KRPA FORM, a.s. jíž více než 25 let potiskuje obchodní, reklamní a hospodářské tiskopisy, distribuuje kancelářské papíry a zpracovává papír na pokladní kotoučky, kotoučky do automatů a role do plotrů. V roce 2016 znovu zavedli výrobu papírových sáčků. Jako tiskárna disponuje firma stále připravenými ofsetovými, digitálními a flexotiskovými stroji, které čekají na poptávku klientů. Své zboží dodává velkoobchodům, obchodním řetězcům i jednotlivcům, do zahraničí i po celé České republice. asfasd

Firma je součástí jedné z největších českých papírenských skupin KRPA Holding, dříve známé pod názvem KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY. Společně oslavili již 180 let výroby a zpracování papíru.

V roce 2004 získala prestižní ocenění kvality značky CZECH MADE na své Tiskopisy na výpočetní techniku KRPAFORM a Kotoučky do pokladen a faxů.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Krkonošské obálky, s.r.o.

 

Krkonošské obálky, s.r.o. vznikla v rámci organizačních změn a výrobních specializací z akciové společnosti KRPA ENVELOPE, která byla jednou z nástupnických společností Krkonošských papíren, a.s. Firma se zabývá zpracováním papíru, přesněji na výrobu poštovních obálek a tašek, jak ve standartním provedení, tak i v provedení atypickém dle přání zákazníka.

Historie výroby papíru v okolí Hostinného sahá až do 16. století. V roce 1992 byla založena firma Krkonošské papírny, a.s. privatizací bývalého státního podniku.

Také Krkonošské obálky, s.r.o. získaly značku CZECH MADE pro svoje výrobky, konkrétně poštovní obálky a poštovní tašky.

Internetové stránky firmy

 

 

 

MPM-QUALITY, v.o.s.

 

Vznik společnosti MPM-QUALITY, v. o. s., se datuje do roku 1993, kdy byla založena jako firma se zaměřením na import, distribuci a prodej veškerého hodinářského zboží. Již v začátcích svého působení získala společnost MPM-QUALITY, v. o. s., zastoupení mnoha značek a vytkla si za cíl obohatit a rozšířit nabídku hodinářského zboží na českém trhu.

Počátkem roku 1994 v rámci nové filozofie firmy přistoupila společnost MPM-QUALITY, v. o. s., k vytvoření své vlastní hodinářské značky pod stejnojmenným názvem MPM-QUALITY. Spojením nápaditého designu, kvality a v neposlední řadě i cenové dostupnosti se nová značka postupně prosadila a stala konkurenceschopnou dalším značkám již rozšířeným na trhu. Kromě toho se firma angažuje již i na mezinárodním trhu, konkrétně na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Firma také vyrábí špičkové náramkové hodinky PRIM, u kterých v roce 2010 potvrdila nejlepší vlastnosti díky získání značky CZECH MADE a stala se tak jedinou českou firmou v hodinářském oboru, která je takto oceněná.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Mirel Vratimov, a.s.

Společnost Mirel Vratimov, a.s. se specializuje na výrobu izolačních materiálů vlastních značek MIRELON® a STARLON® , průmyslových obalů, sportovních pomůcek, polystyrenových potravinových misek a menuboxů a průtažných potravinářských PVC folií. Firma vznikla v roce 1992 a v současné době jsou jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců v oboru. Jejich posláním je v oblasti, ve které působí, nabídnout nejen kvalitní výrobky, ale rovněž kvalitní a spolehlivé služby související s distribucí výrobků zákazníkům. Poslání firmy je jejich mottem : „Rozdíl je v kvalitě…“

V roce 2012 byla jejich potravinová folie Fresh’n’Roll oceněná značkou CZECH MADE.

Internetové stránky firmy

 

 

 

SOLODOOR, a.s.

 

Společnost SOLODOOR a.s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

Společnost  je v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní.  Zaměstnává více než 200 zaměstnanců a zařadila se tímto na přední místo mezi největší zaměstnavatele regionu.  Hlavním výrobním programem je výroba široké škály nejrůznějších typů interiérových dveří, speciálních dveří a obložkových zárubní. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k inovačním leaderům na trhu interiérových dveří a zárubní.

Jako renomovaný dodavatel s dlouholetou tradicí SOLODOOR a.s. úspěšně expanduje také na zahraniční trhy. Významnou pozici společnost v současné době zaujímá zejména na trzích střední a východní Evropy.

Od roku 2012 je také firma SOLODOOR, a.s. držitelem značky CZECH MADE, kterou stvrzuje absolutní kvalitu svých výrobků. Konkrétně se jedná o soubor interiérových dveří a obložkových zárubní.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Rataj, a.s.

 

Firma Rataj, a.s. vznikla již v roce 1990 a zabývá se výrobou bezosých spirálových dopravníků v lehkém a robustním provedení. Roku 1999 Rataj, a.s. dosáhla vedoucího postavení na českém a slovenském trhu ve výrobě a dodávkách bezosých spirálových dopravníků lehkého i robustního provedení.

V roce 2012 se stala držitelem prestižního ocenění značky CZECH MADE pro vlastní výrobu, vývoj a dodávku tvrdokovových bezosých spirál o průměru 600mm. V současné době firma několik let i aktivně exportuje na zahraniční trhy, konkrétně do 46 států čtyř kontinentů světa.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Interactive Touch Systems, s.r.o.

 

Interactive Touch Systems, s.r.o. je mladá česká společnost, která vyrábí, dodává a spravuje interaktivní dotykové stolky v seniorských a školských zařízeních. Firma nabízí různé typy interaktivních stolků, které se opírají o individuální potřeby klientů v různých typech prostředí a jsou přizpůsobeny potřebám cílových skupin. Vytváří vlastní, na míru dělaný obsah svých zařízení, který díky dálkovému přístupu online upravuje dle potřeb klienta. Zajišťuje také kvalitní technickou a uživatelskou podporu, která dává uživatelům bezproblémové a ničím nerušené používání jejich interaktivních stolků.

Roku 2017 získala značku CZECH MADE, čímž se zařadila do špičky ve svém oboru.

Internetové stránky firmy