DRŽITELÉ ZNAČKY – SLUŽBY

LIBEA, s.r.o.

 

 

LIBEA, s.r.o. byla založena v roce 1994 jako textilní, výrobní a obchodní podnik. Výrobní program firmy se specializuje na vlajky, prapory, třepetalky, bannery, transparenty, vlajková křídla – Beach Flag a dekorace tištěné na polyester. Celý svůj sortiment vyrábí z velmi kvalitních materiálů a využívají nejmodernější výrobní technologie odvětví. Jejich národní vlajky jste mohli vidět i v rukou zlatých hokejistů v Naganu.

LIBEA, s.r.o. je členem České vexilologické společnosti již od roku 2000. Od roku 2004 je jako jediná firma v oboru držitelem značky kvality CZECH MADE – pro službu zakázková výroba vlajek.

Internetové stránky firmy

 

 

 

ŠVAMBERK.com, SE

 

Firma Švamberk.com, SE vznikla v roce 1992 a od té chvíle se zabývá bydlením a vším, co s bydlením souvisí, tedy i financováním. Nabízí komplexní servis mezi který patří stavební spoření, penzijní připojištění, životní pojištění, financování rekonstrukcí bytových domů (pro fyzické osoby, bytová družstva, společenství vlastníků), financování bydlení (úvěry, hypotéky), poradenské činnosti (bydlení, finance, pojištění, atd.) a správa nemovitostí.

Svou službu „Projektové financování výstavby a regenerací bytových domů, tvorba projektů pro dotace a komplexní finanční poradenství“ si nechala úspěšně certifikovat značkou CZECH MADE.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Proměny bydlení s.r.o.

 

Společnost Proměny bydlení s.r.o. vznikla v lednu 2010 za účelem poskytování komplexních služeb pro majitele domů – bytová družstva, společenství vlastníků jednotek, občanská sdružení. Společnost zajišťuje veškeré služby týkající se problematiky správy, údržby a služeb spojených s provozem bytových domů a jejich okolí. Cílem firmy je oprostit vlastníky domů od všední problematiky správy a provozu domů a jejich spokojenost. Současně zajištění práv nájemníků a jejich spokojenost při respektování všech zákonů a vyhlášek.

Společnost se snaží trvale zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. Každý vlastník je průběžně informován o stavu jeho nemovitosti, o nájemnících, o finančních tocích, které firma uskutečňuje na základě smlouvy o správě domu. Veškeré opravy, služby a běžné náklady jsou uskutečňovány na základě smluv a jsou konzultovány s majitelem. Na větší opravy a investice jsou předem připraveny podklady, tak aby majitel – investor mohl sám posoudit, které investice případně náklady jsou výhodnější. Činnost společnosti má za cíl zvyšovat výtěžnost nájemních domů a zlepšování jejich užitné hodnoty.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna byla pod názvem Hutnická zaměstnanecká pojišťovna zřízena rozhodnutím Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky a vznikla dne 1. prosince 1992. V roce 2009 vznikla po sloučení HZP a ZZP Atlas (zaměstnanecká zdravotní pojišťovna) Česká průmyslová zdravotní pojišťovna se sídlem v Ostravě-Vítkovicích a stala se tak 2. největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou v České republice s více než 100 pobočkami po celé zemi. Cílem firmy je být silný subjekt , který je založen, stejně jako původní zaměstnanecké pojišťovny, na úzké spolupráci s českým průmyslem.

Pojišťovna nabízí velmi široké portfolio pojistných produktů a služeb. Její služba „Poskytování zdravotního a dalšího smluvního pojištění“ získala značku CZECH MADE, kterou již několik let pojišťovna úspěšně obhajuje.

Internetové stránky firmy

 

 

 

Městská část Praha 18

 

Městská část Praha 18 známá převážně jako Letňany je první municipalitou v České republice, která získala značku CZECH MADE pro své služby na začátku roku 2018. Konkrétně se jedná o certifikování „Všeobecných činností veřejné správy“.

Letňany dnes už nejsou jen velké panelákové sídliště, které je od ostatní zástavby odděleno poli. V západní části čtvrti stojí panelové domy, které jsou postupně rekonstruovány. Uprostřed čtvrti se nacházejí vily a domy, které zde zůstaly z původní vesnice. Východní část Letňan pak vyplňuje průmyslový areál Letov, Letiště Letňany a Letňanské výstaviště (Pražský výstavní areál Letňany). Protože se zde nachází hypermarket s multikinem Tesco („Obchodní centrum Letňany“) a sportovní areál s bazénem, hokejovou a tenisovou halou, jezdí sem mnoho lidí z okolních čtvrtí nakupovat, za zábavou či sportem. V prvním desetiletí 21. století byl postaven obytný soubor Nový Prosek.

Cílem Úřadu MČ Prahy 18 je stát se moderní a respektovanou státní institucí, která profesionálně vykonává veřejnou správu v otevřeném a přívětivém prostředí.

Internetové stránky Prahy 18

 

 

 

Müller-Reality/Immobilien, s.r.o.

 

Muller-Reality/Immobilien, s.r.o. je realitní kancelář na Šumavě, která jako první v České republice získala v roce 1996 značku CZECH MADE za kvalitu svých realitních služeb. Firma byla založena roku 1990 manželi Jiřinou a Karlem Müllerovými. Kanceláře firmy se nacházejí v Klatovech, Kašperských horách a Sušicích, kde se specializují zejména na oblast Šumavy a Pošumaví se zaměřením na individuální přístup ke každému klientovi. Müller-Reality/Immobilien, s.r.o. má vzhledem ke své téměř 30 leté existenci ohromné zkušenosti v oblasti realitních služeb a nabízí Vám tudíž absolutní špičku při hledání jakýkoliv nemovitostí.

Internetové stránky firmy

 

 

 

1.VOX a.s.

 

1.VOX a.s. je vzdělávací a poradenská společnost založená roku 1993 s 25 letou působností na trhu vzdělávání v České republice. Zastřešeni mottem „VZDĚLÁVÁNÍ OTEVÍRÁ X MOŽNOSTÍ“ realizují veřejné vzdělávací akce z oblasti daní, účetnictví, mezinárodních účetních standardů, ekonomického a finančního vzdělávání, mezd, personalistiky, pracovněprávních předpisů, práva a dále vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru. Oblast „měkkých dovedností“ pak zastupují témata řízení lidských zdrojů, komunikační, manažerské a prezentační dovednosti, marketing a PR, prodej a obchod, rozvoj osobních dovedností a speciální kurzy pro asistentky, office manažerky, sekretářky a recepční. Firma spolupracuje s více než 600 lektory, kteří jsou uznávanými odborníky-specialisty v daném oboru.

Již od roku 1997 je VOX držitelem značky CZECH MADE za službu „Vzdělávání dospělých“ a úspěšně obhajuje jeho držení doteď.

Internetové stránky firmy