Den s Českou kvalitou na MPO

Dne 30. 10. 2023 proběhl na Ministerstvu průmyslu a obchodu Den s Českou kvalitou. Během slavnostní akce byly předány značky kvality z Národního programu Česká kvalita novým držitelům. Národní program Česká kvalita zviditelňuje široké veřejnosti české výrobky a služby, které dosahují nadstandardní kvality a splňují přísná kritéria stanovená odborníky.

Součástí programu bylo také předání značky kvality CZECH MADE českým společnostem USSPA, s.r.o. a Mirel Vratimov a.s.

Více informací naleznete na: wwww.narodniportal.cz

 

USSPA, s.r.o.

USSPA, s.r.o. je česká rodinná firma s 28letou tradicí, která se věnuje výrobě vířivek a celoročních bazénů swim spa. Společnost je předním a českým výrobcem akrylátových vířivek a swim spa, který je díky své jedinečnosti, vysokému důrazu na kvalitu a světovému designu velmi úspěšný a významný v rámci celé Evropy. Společnost je také významným exportérem a v zahraničí její výrobky sbírají řadu světově prestižních ocenění jako je Good Design, Red Dot Design Award a řada dalších.

Vířivky a celoroční bazény swim spa vyráběné společností USSPA, s.r.o. jsou ztělesněním luxusní relaxace s jedinečným designem a moderními technologiemi. Díky precizní výrobě mají produkty společnosti maximální kvalitu, která na trhu nemá konkurence.

 

Mirel Vratimov a.s.

Společnosti Mirel Vratimov a.s. sídlící ve Vratimově vznikla v roce 1992 a specializuje se na výrobu izolačních materiálů vlastních značek MIRELON a STARLON, průmyslových obalů, karimatek a plovacích nudlí, polystyrenových potravinových misek, tácků a menuboxů a průtažných potravinářských obalů. V těchto oblastech se společnost řadí mezi významné evropské výrobce.

Potravinová fólie Fresh’n’Roll je na rozdíl od běžných potravinových fólií excelentně přilnavá. Vysoká přilnavost umožňuje balit potraviny jen s malým přesahem fólie, čímž se snižuje její spotřeba a tím i náklady. Fólie udržuje díky své přilnavosti potraviny stále čerstvé. Fólie je vhodná pro ohřev v mikrovlnné troubě a pro zamražení. Díky speciální úpravě fólie – antifogu, který odstraňuje počáteční zamlžení, je vždy vidět skrze fólii.