POTRAVINOVÁ FÓLIE FRESH’N‘ROLL

Společnost Mirel Vratimov a.s. sídlící ve Vratimově vznikla v roce 1992 a specializuje se na výrobu izolačních materiálů vlastních značek MIRELON a STARLON, průmyslových obalů, karimatek a plovacích nudlí, polystyrenových potravinových misek, tácků a menuboxů a průtažných potravinářských PVC. V těchto oblastech se společnost řadí mezi významné evropské výrobce.

Výroba PVC potravinové fólie byla ve společnosti zahájena v roce 2011. Na tuto výrobu bezprostředně navázala výroba PVC potravinářských fólií určených pro domácnost pod vlastní značkou Fresh‘n’Roll. Společnost se tak stala prvním výrobcem PVC potravinových fólií v České republice. Potravinová fólie Fresh‘n’Roll je na rozdíl od běžných potravinových fólií excelentně přilnavá. Vysoká přilnavost umožňuje balit potraviny jen s malým přesahem fólie, čímž se snižuje její spotřeba a tím i náklady. Fólie udržuje díky své přilnavosti potraviny čerstvé a zpomaluje jejich vysychání, zamezuje prostupu pachů. Fólie je vhodná pro ohřev v mikrovlnné troubě a pro zamražení. Díky speciální úpravě fólie – antifogu, který odstraňuje počáteční zamlžení fólie, je vždy vidět skrze fólii. Potravinová fólie je umístěna v krabičce s funkční řezačkou (návin 100 m a 300 m). Pro uříznutí tak není potřeba používat nůžky ani nůž a balení potravin je díky řezačce snadné a rychlé.

Značku CZECH MADE společnost Mirel Vratimov a.s. úspěšně obhájila i na další období a může ji tak nadále používat k označování svých kvalitních potravinových fólií.

Více informací na: www.potravinovafolie.cz