Modulární stavby Moduliving získaly značku CZECH MADE

ELETH company s.r.o. se stala držitelem značky CZECH MADE na své jedinečné a inovativní modulární stavby Moduliving.

ELETH company s.r.o. je česká rodinná firma zabývající se výrobou modulárních staveb na klíč pod značkou Moduliving. Společnost klade silný důraz na vysoký standard kvality použitých materiálů a komponentů, řemeslné zpracování, ekologii a inovace.

Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a pečlivé práci při každé výstavbě má společnost skvělé výsledky ve spokojenosti zákazníků.

Modulární stavby Moduliving jsou bydlením, které je dostupné pro každého. Pyšní se dosahováním vysoké kvality, užitné hodnoty a implementací inovativních a chytrých řešení. Díky využití nadčasových technologií jsou Modulární stavby Moduliving na českém trhu zcela jedinečné.

„Na značku CZECH MADE nás paradoxně navedli naši zákazníci, kteří nám značku doporučili. Jsme za to opravdu vděční a velice si vážíme, že můžeme patřit do společnosti firem, které svou kvalitu prokázaly a jsou nositelé tohoto ocenění. Nejnáročnější na celém procesu získání značky CZECH MADE byla sebereflexe, uvědomění si, zda je firma v takové fázi, kdy si můžeme říct, že naše výrobky jsou kvalitní. Zároveň je tato sebereflexe velmi důležitá pro rozvoj firmy. No a nejtěžší na celém procesu zpětně byly obavy, strach a nervozita, zda obstojíme před zraky našich klientů a odborníků z České společnosti pro jakost. Jsme přeci jen ještě mladou firmou a máme se stále kam posouvat. Osobně vnímám značku CZECH MADE, jako skvělý indikátor kvality pro zákazníky, pro které je mnohdy velmi těžké zorientovat se na trhu, který je přesycený nabídkou a marketingové praktiky často skutečnou kvalitu výrobků či služeb dokáží skrýt.“ uvedl Tomáš Litavský, jednatel společnosti.

www.moduliving.cz