Galavečer České společnosti pro jakost

Na galavečeru České společnosti pro jakost, který se uskutečnil 7. 11. 2022 v rámci konference Dny kvality, byla předána ocenění značky CZECH MADE novým držitelům této prestižní značky.

Osvědčení prvotřídní kvality českých výrobků a služeb si z rukou Zuzany Galajdové – předsedkyně Řídící rady CZECH MADE a Martiny Děvěrové – státní tajemnice v Ministerstvu průmyslu a obchodu převzal Tomáš Litavský, ředitel společnosti ELETH company s.r.o. a Milan Šperl, manažer kvality ve společnosti SOLODOOR a.s.

ELETH company s.r.o. je česká rodinná firma zabývající se výrobou modulárních staveb na klíč pod značkou Moduliving. Společnost klade silný důraz na vysoký standard kvality použitých materiálů a komponentů, řemeslné zpracování, ekologii a inovace.
Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a pečlivé práci při každé výstavbě má společnost skvělé výsledky ve spokojenosti zákazníků.
Modulární stavby Moduliving jsou bydlením, které je dostupné pro každého. Pyšní se dosahováním vysoké kvality, užitné hodnoty a implementací inovativních a chytrých řešení. Díky využití nadčasových technologií jsou Modulární stavby Moduliving na českém trhu zcela jedinečné.

SOLODOOR a.s. patří mezi největší české firmy zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Společnost vznikla před 25 lety, přičemž její kořeny sahají hlouběji do historie dřevařského průmyslu v Sušici, která se celosvětově proslavila výrobou sirek. Společnost si zakládá na propracované strategii v oblasti kvality a intenzivním vývojovém programu, díky čemuž se řadí k leaderům na trhu dveří a zárubní.
Interiérové dveře a zárubně vyrábí společnost SOLODOOR a.s. v široké škále nejrůznějších typů a specializací. Ve výrobě jsou využity pokročilé prvky robotizace, vysoké automatizace a velmi kvalitní materiály. Výsledkem jsou designově jedinečné a vysoce kvalitní interiérové dveře s vysokou přidanou hodnotou.